PannDžerija

... mīlestībā...Labadiena -
Esmu Dźeriņš. Jānis Dzeriņš.

Mana "Panndźerija" nodarbojas ar visa veida konditorejas izstrādājumu izgatavośanu nelielos apjomos - pārsvarā mazumtirdzniecībā un uz pasūtijuma.

Esmu pateicīgs ikvienam, kurš "nepaskries" garām, izlasīs līdz galam un padalīsies tālāk. Iespējams tieši šobrīd Tu, vai Tavi draugi meklē labu kliņģeri, vai īsta belaša garšu no tālajiem 80jiem.

Esmu dzimis un audzis liepājnieks! Pilsētā, kurā piedzimst vējš, pilsētā, kura iepūš visai Latvijai...:)


Kā viss sàkās? 19 gados pabeidzu Liepājas tirdzniecības skolu kā jaunais konditors, bet dzīve ievirzija citādāk - 12 gadus sabiju Lauksaimniecìbas rūpnīcā(SEĻMAŠ), kur beidzamo laiku strādāju kā noliktavas pārzinis hidrocilindrucehā. Pa vakariem un brīvdienām piepelnijos, mazliet pafotografēju, līdz noklausījos stāstu, ka ar kūkām var sapelnīt mājai un mašīnai! Sāku domāt....
80to gadu beigās Vecbrālis piezvanija, "sroćno" vajagot konditoru "Pavardā"! Tālàk jau 20 gadi ir cepts un vārīts, pārējais - nu tā, pakārtoti.
Lai kaut ko dabūtu zināt, ar astoņām stundām vien ir par maz! Praksē esot Meistars teica:"ar mani kopā sāksi, ar mani kopà beigsi!" Kremu tortēm taisa 4os no rīta. Tolaik dzīvoju Zaļajā birzī, naudas taksim nebija, nakti divos nācās cilpot uz prakses vietu. Kā lielāko vērtību līdz pat mūsdienām godā ceļu Meistara doto nośatslēgu, proti, kas jādara, lai kliņģeris sanāk tāds, kāds tas sanāk šobrīd! Ādolfs Teteris ir mans lielais Skolotājs. Ar tortēm arī "izsitos", nāca no izpildkomitejas līdz pat prokuratūrai. Zināju, kas jādara, lai tortes garšotu citādāk, kā pārējiem....😉

Liepājnieki ļoti labprāt ienāk mūsu pagalmā Peldu ielā 6, mini tirgotavā-paviljonà.
Músu mērķis ir ne tikai būt pieejamākiem liepājniekiem un pilsētas viesiem, bet palikt nepārspētiem garśu pasaulē! Jo īpaśi tajā, kur zāle zaļāka bij' un debesis zilākas😀 Ćaklu roku pāris krietna meistara uzraudzībā radīs tieši to, pēc kā Tava sirds visvairāk kāro! Palīdzi saviem draugiem uzzināt par mums!

Paldies! Un atceries - ja gribi kaut ko dzīvē sasniegt, paliec līdz galam!!!